İSTANBUL TİCARET ODASI MOBİL ARAÇ

Sayın Üyelerimiz,

Birçok noktada üyelerine hizmet veren İstanbul Ticaret Odası’nın Mobil Hizmet Aracı Koronavirüs salgını nedeniyle hizmet verememektedir.

Hizmet işlemleriniz için 444 0 486 İTO Çağrı Merkezi ile görüşebilir veya https://www.ito.org.tr/tr adresinden bilgi alabilirsiniz.

 

İMES-PRONET PLUS KAMPANYASI

Sn. Sanayicimiz,

Pronet ile yaptığımız sözleşme gereği aldığınız indirimli alarm abonelik hizmetinde bazı abonelerimizde son zamanlarda sinyalle ilgili iletişim kopukluğu yaşandığı bilgisi tarafımıza ulaşmıştır.

Bilindiği üzere Pronet Alarm sistemlerinde sinyal alım ve gönderimlerinde iki türlü iletişim kullanılmaktadır.

1- Türk Telekom Hatları üzerinden kablolu sinyal alışverişi (Superonline desteklememektedir.)
2- GPRS/3G kablosuz Modülü yerleştirilerek ( Pronet Plus) kablosuz sinyal alışverişi

Alarm hizmetini aldığınız işyerinizde bu iki sistemden birisi olmadığı durumda Pronet merkez ile sinyal kopukluğu yaşamanız kaçınılmaz olacaktır.

Tüm bu olumsuzlukların önüne geçilmesi ve Pronet sistemini kesintisiz olarak kullanabilmeniz için;

Pronet Plus aboneliğini İMES-PRONET Kurumsal sözleşmesine dâhil etmiş bulunmaktayız.
Mevcut

İMES VAKFI FAALİYETE BAŞLADI

İMES Vakfı faaliyete başladı

İMES Sanayi Sitesi ortakları tarafından kurulan İMES Vakfı faaliyetlerine başladı.

Hayırsever sanayicilerimizin ihtiyaç sahipleriyle buluşturmak, sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunmak ve eğitim gören öğrencilere destek olmak amacıyla kurulan İMES Eğitim Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfımız (İMES VAKFI) faaliyetlerine başladı.

İMES’ten Uzanan Yardım Eli

Konuyla ilgili olarak, İMES Sanayi Sitesi Başkanı ve İMES Vakfı Kurucu Başkanı Kemal Akar “İMES olarak, kuruluşumuzdan bugüne kadar her zaman sosyal ve kültürel faaliyetlerin içerisinde olduk. Eğitim gören öğrencilerimize destek olduk. Ramazan ayında ekmeğimizi ihtiyaç sahibi kardeşlerimizle bölüştük, iftar sofraları kurduk.  Kızılay’ımız vasıtasıyla deprem felaketi sonrası

Call Now ButtonAra