Meteorolojiden Kar Yağışı Uyarısı

Değerli Ortaklarımız ve Kıymetli Sanayicilerimiz,

Meteoroloji’den yapılan uyarılar kapsamında, İstanbul genelinde beklenen kar yağışına yönelik hazırlıklar, İMES Sanayi Sitesi ekiplerimizce gerçekleştirilen 4 tonluk tuzlama çalışmasıyla tamamlandı.

İMES Ağaç Kampanyası ile Geleceğe Nefes

Değerli Ortaklarımız ve Kıymetli Sanayicilerimiz,

İMES Sanayi Sitesi Yönetimi olarak yıllardır doğaya ve yeşile verdiğimiz önem ile hep ön planda olmaya çalıştık.

Birbirimize olan sorumluluğumuzun önemli olduğu günler yaşıyoruz.
Yönetim Kurulumuzun aldığı karar ile;

Sitemizin blok başları, blok araları yaya yolları ile otopark alanlarında “daha fazla ağaç, daha fazla oksijen” olsun diye ağaç dikme kampanyası başlatmış bulunmaktayız.

Sizlerin de adınızı yaşatacak bir ağacınız olsun istemez misiniz?
Ağaç dikme kampanyasına dâhil olmanızdan mutluluk duyarız.

1 Ağaç KDV dâhil 150 TL ‘dir.

Hesap bilgileri:
SS. İMES Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi
TR55 0006 4000 0011 1140 0001 52 iban no ’ya bağışta bulunabilirsiniz.

İMES GENEL KURULU PANDEMİDEN DOLAYI ERTELENDİ

Sayın Ortağımız,

Kooperatifimizin, birincisini 26.09.2020 tarihinde, çoğunluk sağlanamaması durumunda ikincisini 03.10.2020 tarihinde yapmayı planladığımız İMES Genel Kurulu Korona Virüs Salgını tedbirleri kapsamında T.C. Ticaret Bakanlığı’nın kararı gereği ileri bir tarihe ertelenmiştir.

 İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi ilgi(a) Genelgede ifade edilen doğrultuda ve özetle;

“Sağlık Bakanlığı’nın 01.10.2020 tarih ve 13588366/149/1604 sayılı yazısı ile Koronavirüs Bilim Kurulunun tavsiye kararı doğrultusunda, mevsimsel etkiler de göz önünde bulundurularak 02.10.2020 tarihinden itibaren 01.12.2020 tarihine kadar sivil toplum kuruluşları, kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları ve üst kuruluşları, birlikler ve kooperatifler tarafından düzenlenecek olan etkinliklerin ertelenmesi, Uygulamada herhangi bir aksaklığa

İSTANBUL TİCARET ODASI MOBİL ARAÇ

Sayın Üyelerimiz,

Birçok noktada üyelerine hizmet veren İstanbul Ticaret Odası’nın Mobil Hizmet Aracı Koronavirüs salgını nedeniyle hizmet verememektedir.

Hizmet işlemleriniz için 444 0 486 İTO Çağrı Merkezi ile görüşebilir veya https://www.ito.org.tr/tr adresinden bilgi alabilirsiniz.

 

İMES-PRONET PLUS KAMPANYASI

Sn. Sanayicimiz,

Pronet ile yaptığımız sözleşme gereği aldığınız indirimli alarm abonelik hizmetinde bazı abonelerimizde son zamanlarda sinyalle ilgili iletişim kopukluğu yaşandığı bilgisi tarafımıza ulaşmıştır.

Bilindiği üzere Pronet Alarm sistemlerinde sinyal alım ve gönderimlerinde iki türlü iletişim kullanılmaktadır.

1- Türk Telekom Hatları üzerinden kablolu sinyal alışverişi (Superonline desteklememektedir.)
2- GPRS/3G kablosuz Modülü yerleştirilerek ( Pronet Plus) kablosuz sinyal alışverişi

Alarm hizmetini aldığınız işyerinizde bu iki sistemden birisi olmadığı durumda Pronet merkez ile sinyal kopukluğu yaşamanız kaçınılmaz olacaktır.

Tüm bu olumsuzlukların önüne geçilmesi ve Pronet sistemini kesintisiz olarak kullanabilmeniz için;

Pronet Plus aboneliğini İMES-PRONET Kurumsal sözleşmesine dâhil etmiş bulunmaktayız.
Mevcut

Sanayi Atıkları Bertarafı LÜTFEN iHMAL ETMEYİNİZ

Değerli Sanayicimiz,

İMES Sanayicileri olarak bizlerin çevre ile olan ilişkilerimize büyük önem vermesi, çevreyi kirleten materyallerin kontrol altına alınması hususunda daha duyarlı şekilde hareket etmesi gerekmektedir.

“Evsel Atık” dediğimiz yiyecek, içecek gibi kullanımdan düşmüş ve çöp durumuna gelmiş materyallerin geri dönüştürülebilir atıklardan ve sanayi atıklarından ayrı toplanması gerekmektedir. Bu sayede sitemiz genelinde evsel atıkların toplanması hususunda bir sorun yaşanmayacak ve günlük olarak toplanmaya devam edecektir.

Sanayi atığı dediğimiz, kullanılmış Gıdasal yağ, bor yağı, toz boya, kauçuk, bakalit ve asit vb kimyasal gibi üretim faaliyetlerimiz sonucu ortaya çıkan sanayi (endüstriyel) atıklarınızı bertaraf etmeniz yasal

Call Now ButtonAra