15 TEMMUZ MİLLİ BİRLİK VE DEMOKRASİ GÜNÜ

15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi gününde, şehadete yürüyen tüm kahramanlarımızı rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

İMES Sanayi Sitesi 450 Metrekare İşyeri

İMES Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifine ait 450m2 kapalı alanı bulunan Yönetim Merkezi Bodrum Katı kiraya verilecektir.

NOT: Sadece Satış Mağazası ve Ofis faaliyetlerini yürüten firmalar kiralama yapılacaktır. İmalat alanında faaliyet gösteren firmalar kiralama dışındadır.

Detaylı bilgi için İletişime geçebilirsiniz
0 (533) 336 80 69

Ekonomi, Sanayi ve İş dünyası geleneksel Sahur Programı’nda bir araya geldi

İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Akar ve İSO Meclis Başkan Yardımcısı Serdar Urfalılar’ın çağrısı ile her yıl düzenlenen geleneksel sahur buluşması bu yıl da pandemi nedeniyle online olarak gerçekleşti.

 

Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak’ın moderatörlüğünde “Sürdürülebilirlik” başlığıyla düzenlenen buluşmanın açılışında Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede, İstanbul Sanayi Odası Başkanı Erdal Bahçıvan, İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail Gülle, İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği Başkanı Tahsin Öztiryaki konuşmalar yaptı. Toplantıya iş dünyasınınönde gelen 200’ü aşkın ismi katılarak,

İMES Ağaç Kampanyası ile Geleceğe Nefes

Değerli Ortaklarımız ve Kıymetli Sanayicilerimiz,

İMES Sanayi Sitesi Yönetimi olarak yıllardır doğaya ve yeşile verdiğimiz önem ile hep ön planda olmaya çalıştık.

Birbirimize olan sorumluluğumuzun önemli olduğu günler yaşıyoruz.
Yönetim Kurulumuzun aldığı karar ile;

Sitemizin blok başları, blok araları yaya yolları ile otopark alanlarında “daha fazla ağaç, daha fazla oksijen” olsun diye ağaç dikme kampanyası başlatmış bulunmaktayız.

Sizlerin de adınızı yaşatacak bir ağacınız olsun istemez misiniz?
Ağaç dikme kampanyasına dâhil olmanızdan mutluluk duyarız.

1 Ağaç KDV dâhil 150 TL ‘dir.

Hesap bilgileri:
SS. İMES Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi
TR55 0006 4000 0011 1140 0001 52 iban no ’ya bağışta bulunabilirsiniz.

İMES-PRONET PLUS KAMPANYASI

Sn. Sanayicimiz,

Pronet ile yaptığımız sözleşme gereği aldığınız indirimli alarm abonelik hizmetinde bazı abonelerimizde son zamanlarda sinyalle ilgili iletişim kopukluğu yaşandığı bilgisi tarafımıza ulaşmıştır.

Bilindiği üzere Pronet Alarm sistemlerinde sinyal alım ve gönderimlerinde iki türlü iletişim kullanılmaktadır.

1- Türk Telekom Hatları üzerinden kablolu sinyal alışverişi (Superonline desteklememektedir.)
2- GPRS/3G kablosuz Modülü yerleştirilerek ( Pronet Plus) kablosuz sinyal alışverişi

Alarm hizmetini aldığınız işyerinizde bu iki sistemden birisi olmadığı durumda Pronet merkez ile sinyal kopukluğu yaşamanız kaçınılmaz olacaktır.

Tüm bu olumsuzlukların önüne geçilmesi ve Pronet sistemini kesintisiz olarak kullanabilmeniz için;

Pronet Plus aboneliğini İMES-PRONET Kurumsal sözleşmesine dâhil etmiş bulunmaktayız.
Mevcut

Sanayi Atıkları Bertarafı LÜTFEN iHMAL ETMEYİNİZ

Değerli Sanayicimiz,

İMES Sanayicileri olarak bizlerin çevre ile olan ilişkilerimize büyük önem vermesi, çevreyi kirleten materyallerin kontrol altına alınması hususunda daha duyarlı şekilde hareket etmesi gerekmektedir.

“Evsel Atık” dediğimiz yiyecek, içecek gibi kullanımdan düşmüş ve çöp durumuna gelmiş materyallerin geri dönüştürülebilir atıklardan ve sanayi atıklarından ayrı toplanması gerekmektedir. Bu sayede sitemiz genelinde evsel atıkların toplanması hususunda bir sorun yaşanmayacak ve günlük olarak toplanmaya devam edecektir.

Sanayi atığı dediğimiz, kullanılmış Gıdasal yağ, bor yağı, toz boya, kauçuk, bakalit ve asit vb kimyasal gibi üretim faaliyetlerimiz sonucu ortaya çıkan sanayi (endüstriyel) atıklarınızı bertaraf etmeniz yasal