DİZAYNTEK MAK.METAL SAN.TİC.LTD.ŞTİ

DİZAYNTEK MAK.METAL SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Posted 1 hafta ago

0216 526 47 77

  • ÖN MUHASEBE PERSONELİ

     Tercihen muhasebe bölümlerinden mezun, tercihen ETA Ticari programını bilen ve tüm cari takip  işlemlerini yapabilen gelir- gider kalemlerini takip edebilen raporlama ve analizleri yapabilen, ofis yönetimine hakim, Ekip çalışmasına yatkın, çözüm odaklı tecrübeli takım arkadaşları aramaktayız.

  • ŞÖFÖR – SEVKİYAT PERSONELİ

C sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Src ve Psikoteknik belgesine sahip, dinamik , en az 2 yıl deneyimli , çalışma arkadaşları aramaktayız.

  • TEKNİK RESSAM

     Üretim ile koordineli bir şekilde çalışabilecek, saç metal imalatını bilen, solidworks, Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, ölçü aletlerini kullanabilen, yaratıcı, analitik düşünen sonuç ve çözüm odaklı motivasyonu yüksek, dinamik takım arkadaşları aramaktayız. Meslek veya MYO teknik resim bölümü mezunu erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması tercih sebebidir.

  • CNC ABKANT BÜKÜM OPERATÖRÜ(yetiştirilmek üzere)

     Abkant Büküm Makinası hakkında  bilgi sahibi , askerliğini yapmış ,sac metal sektöründe tecrübesi olmuş tecrübeli yada yetiştirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz .

  • CNC PUNCH OPERATÖRÜ(yetiştirilmek üzere)

     Cnc Punch kesim tezgahında, sac-metal sektörde tecrübesi olan yada yetiştirilmek üzere , prima power marka punch makinamızı kullanabilecek , askerliğini yapmış genç dinamik çalışma arkadaşları.

  • KALİTE KONTROL TEKNİKERİ/TEKNİSYENİ/MÜHENDİSİ

Sac-Metal Sektöründe tecrübeli, ISO 9001 v.s prosedürüne hakim, hammaddenin kalite kontrolü (en,boy,kalınlık) yapabilecek, ara mamul kontrolünü yapabilecek, giriş, proses, final kontrol olarak bütün iş süreçlerine hakim. kumpas, mikrometre vb. temel ölçüm aletlerinin iyi derecede kullanabilen. Teknik resim okuma becerisine sahip. Ms Office (Word, Excel) kullanmasını bilen. Teknik lise, Önlisans(MYO), Lisans ve dengi okullardan mezun bay/bayan takım arkadaşları arıyoruz.

  • CNC LAZER ÖPERATÖRÜ(yetiştirilmek üzere)

Trumpf Marka CNC Lazer makinasını kullanabilecek, askerliğini yapmış ,sac-metal sektörde tecrübesi olan yada yetiştirilmek üzere genç dinamik çalışma arkadaşları arıyoruz .

  • GAZ ALTI KAYNAKÇILARI(yetiştirilmek üzere)

 Gaz altı bölümümüzde tecrübeli yada yetiştirilmek üzere, askerlik hizmetini tamamlamış , yoğun çalışma temposuna ve mesailere uyum sağlayabilecek çalışma arkadaşı

  • FORKLİFT OPERATÖRÜ

Elektrikli forklift kullanabilen, geçerli forklift skullanma sertifikasına sahip askerliğini yapmış çalışma arkadaşı.

  • MONTAJ PERSONELİ(yetiştirilmek üzere)

Sac-Metal Sektöründe tecrübeli yada yetiştirilmek üzere , hafif imalatta vidalı montaj ve ambalaj bölümümüzde çalışacak erkek adayların askerliğini yapmış bay/bayan çalışma arkadaşı.

Online Başvuru