ATA SİLAH SANAYİ A.Ş

ATA SİLAH SANAYİ A.Ş

Posted 4 gün ago

0216 466 45 68

1-TESVİYE ELEMANI /MANUEL FREZE OPERATÖRÜ ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, 22-35 YAŞ ARASI, ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ TESVİYE VE METAL BÖLÜMÜ MEZUNU, EN AZ 3 YIL DENEYİMLİ, METAL MONTAJ VE TESVİYE İŞLERİNDE DENEYİMLİ, MONTAJ EL BECERİSİ OLAN, ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN TESVİYE ELEMANI VE MANUEL FREZE OPERATÖRÜ ARANMAKTADIR.
2-TESVİYE ELEMANI ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, 22-35 YAŞ ARASI, ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ TESVİYE BÖLÜMÜ MEZUNU, EN AZ 2 YIL DENEYİMLİ, TESVİYE İŞLERİNDE DENEYİMLİ, TESVİYE EL BECERİSİ OLAN, ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN TESVİYE ELEMANI ARANMAKTADIR.
3-MONTAJ  VE PAKETLEME ELEMANI ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, 22-35 YAŞ ARASI, LİSESİ MEZUNU, EN AZ 2 YIL DENEYİMLİ, MONTAJ VE PAKETLEME İŞİNDE DENEYİMLİ, EL BECERİSİ OLAN, ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN MONTAJ VE PAKETLEME ELEMANI ARANMAKTADIR.
4-CNC OPERATÖRÜ TEKNİK LİSE VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ MEZUNU  MESLEKİ EĞİTİM ALMIŞ, VARDİYALI ÇALIŞABİLECEK, EN AZ 3 YIL TECRÜBELİ, 22-35 YAŞ ARASINDA ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ CNC OPERATÖRÜ ARANMAKTADIR.
5-POLİSAJ ELEMANI POLİSAJ İŞİNDE DENEYİMLİ, ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, 22-45 YAŞ ARASI, ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN POLİSAJ ELEMANI ARANMAKTADIR.
NOT: ANADOLU YAKASININ; SULTANBEYLİ/ÜMRANİYE/ÇEKMEKÖY/

Online Başvuru