PRİZMA MÜHENDİSLİK ENDÜSTRİ VE SERVİS SAN VE TİC. A.Ş.

PRİZMA MÜHENDİSLİK ENDÜSTRİ VE SERVİS SAN VE TİC. A.Ş.

Posted 1 sene ago

0216 311 01 05 / 121

1-İÇ/DIŞ MEKÂN AYDINLATMA ÜRÜNLERİ İLE MİMARİ DEKORATİF METAL ÜRÜNLER ÜRETİMİ YAPTIĞIMIZ SAMANDIRA’DAKİ FABRİKAMIZDA, PROJE SATIŞ VE İŞ GELİŞTİRME SORUMLUSU OLARAK GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

ÜNİVERSİTELERİN MİMARLIK YA DA İÇ MİMARLIK BÖLÜMLERİNDEN MEZUN MİMARİ DEKORASYON, AYDINLATMA VE DEKORATİF METAL ÜRÜNLERİ TASARIMI VE PROJE UYGULAMA KONUSUNDA EN AZ 5 YIL DENEYİM. TEKNİK VE DEKORATİF TASARIM BİLGİSİ, DİSİPLİNLER ARASI KOORDİNASYON, PAZARLAMA VE SATIŞ TEKNİKLERİ BİLGİSİ. AUTOCAD VE MS OFFİCE YAZILIMLARINA HÂKİM, ÇOK İYİ DERECEDE İNGİLİZCE B SINIFI SÜRÜCÜ EHLİYETİ YAZILIM SERTİFİKALARI UYGULAMA PROJELERİNE NEZARET EDEBİLECEK YURTİÇİ/DIŞI SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN, 25-40 YAŞ, ASKERLİK YÜKÜMLÜLÜĞÜ OLMAYAN, SİGARA İÇMEYEN, TERCİHEN İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN.

2-İÇ/DIŞ MEKÂN AYDINLATMA ÜRÜNLERİ İLE MİMARİ DEKORATİF METAL ÜRÜNLER ÜRETİMİ YAPTIĞIMIZ SAMANDIRA’DAKİ FABRİKAMIZDA, MEKANİK ÜRETİM SORUMLUSU OLARAK GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.
ÜNİVERSİTELERİN MAKİNE VEYA ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ DİSİPLİNLERİNDEN MEZUN EN AZ LİSANS SEVİYESİNDE
ÜRETİM MÜHENDİSLİĞİ ALANINDA TASARIM VE UYGULAMA KONULARINDA EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ MALZEME, KALİTE YÖNETİMİ, ÜRETİM TEKNİKLERİ, ÜRETİM PROSESLERİ VE SÜRELERİ, ÜRETİM TEKNOLOJİSİ, PROJE VE ÜRETİM PLANLAMA, ÜRÜN, REÇETE VE MALZEME TEKNİK TANIMLAMA, TEKNİK ANALİZ VE RAPORLAMA İLE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KONULARINDA BİLGİ SAHİBİ İYİ DERECEDE TEKNİK ÇİZİM YAZILIMLARI AUTOCAD, SOLİDWORKS VB. İLE MS OFFİCE PROGRAMLARINA HÂKİM B SINIFI SÜRÜCÜ EHLİYETİ YAZILIM SERTİFİKALARI İNGİLİZCE UYGULAMA PROJELERİNE NEZARET EDEBİLECEK YURTİÇİ/DIŞI SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN, 25-40 YAŞ, ASKERLİK YÜKÜMLÜLÜĞÜ OLMAYAN, SİGARA İÇMEYEN, TERCİHEN İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN.

CV nizi taylan1407@gmail.com,taylan.atma@kudretakingroup.com.tr,adresine  mail atılması gerekmektedi

Online Başvuru