ARSANMAK MAKİNA İMALAT SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ

ARSANMAK MAKİNA İMALAT SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ

Posted 1 sene ago

0 216 313 28 71 - 77

Makina Montajı için Aranan Nitelikler Sancaktepe Perpim Sanayi Sitesinde bulunan tesisimizde ihracat ve yurtiçi satış yapmaktadır.
Makina sektöründe faaliyet gösteren firmamıza; En az teknik ve meslek lise mezunu (Tercihen motor, elektrik veya makina bölümü), Daha önce sanayi, üretim veya imalat sektöründe çalışmış ve tecrübesi olan, Kaynak makinası ve küçük el aletleri (Matkap, canavar vb.) kullanabilen, Takım çalışmasına ve işyeri ahlak kurallarına uyabilecek sorumluluk sahibi, Kendini geliştirmeye ve yeniliklere açık, Askerliğini yapmış, 30 - 45 yaş aralığında Bay personel ihtiyacımız vardır. 
Kaynak için 1 eleman 
Malzeme cinsi : ( Aluminyum, Paslanmaz çelik )
Ürettiğimiz veya tamirini yaptığımız ürünlerin Kaynak işlerinin yapılması, Firmamızda sürekli olarak çalışacak deneyimli Kaynak Elemanı arayışımız vardır. Kaynakçılık ile ilgili Mesleki Yeterlilik Belgesi'ne sahip, Projeye göre imalat ve montaj yapabilen,Gazaltı(mig- mag), Argon (Tig)Kaynağı yapabilen çalışmaya engel herhangi bir problemi olmayan, Disiplinli, titiz ve detaylara önem vererek çalışan, Askerlikle ilişkisi olmayan adayların başvurularını bekliyoruz.

Online Başvuru